- vezette: Carlos Velasco Carballo (spanyol)

(4-3-3): Cech (c); Ivanovic, Cahill, David Luiz, Bertrand; Oscar (Moses 80'), Mikel, Ramires; Mata, Torres (Sturridge 89'), Hazard.
Padon maradtak: Turnbull, Terry, Azpilicueta, Romeu, Marin.

(4-2-3-1): Pyatov; Srna (c), Kucher, Rakitskiy, Rat; Fernandinho, Hubschman; Teixeira (Ilsinho 77'), Mkhitaryan, Willian; Luiz Adriano.
Padon maradtak: Kanibolotskiy, Shevchuk, Chygrynskiy, Stepanenko, Costa, Eduardo.

Gólok: Torres (5'), Oscar (39'), Moses (90'+3) ill. Willian (8', 47').
Sárga lapok: David Luiz (89') ill. Teixeira (57').

Rövid összefoglaló

A mérkőzés igen jól indult számunkra, hisz Pyatov „passzából” Torres révén már rögtön az ötödik percben megszereztük a vezetést. Nem kellett sokat várni az őrületes tempóban játszó ukránok válaszára, hisz három perccel később az alapvonalról beadott labdát Willian juttatta a hálóba - ezzel 1-1. Az első játékrész a mi részünkről felemásra sikeredett, hisz hiába szereztük meg ismét a vezetést ugyancsak Pyatov „gólpasszából” - most Oscar talált be az üres kapuba -, mégis inkább a vendégeké volt a főszerep. Ezt követően a csapatok 2-1-es hazai vezetéssel mentek be az öltözőikbe.

A második félidőt az elsővel szemben most az ukránok kezdték jobban, hisz ugyanazt a forgatókönyvet megjátszva - mint tették azt sokszor a mérkőzés során - Willian ismét betalált. 2-2. Ez után még beszélhetünk egy jogos(nak látszó) büntető meg nem adásáról, amit Ramires ellen követtek el, illetve a vendégek villámgyors rohamairól - aminek köszönhetően (talán) el is fáradtak, így a mérkőzés vége a miénk lehetett. Moses és Sturridge becserélésével kicsit változott a kép: először a mérkőzés során az látszódott a csapaton, hogy nyerni akarunk, ám még így is az előre meghatározott hosszabbításon túli szögletig kellett várnunk, míg csapatunknak sikerült begyötörnie a győztes gólt - Moses fejelt a kapuba, mely után le is fújták a mérkőzést. 3-2.